ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

 

Już wiele lat temu bo w 2001 roku wprowadziliśmy do oferty profesjonalne usługi odzyskiwania danych. Była to odpowiedź na duże zapotrzebowanie naszych klientów w związku z rosnącą awaryjnością dysków twardych. Dzięki doświadczeniu, szkoleniom w kraju i za granicą, nowoczesnemu laboratorium, a przede wszystkim ludziom, dla których to nie tylko praca, możemy zaoferować Ci skuteczne usługi. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi:

 • Odzyskiwanie danych z dysków twardych do laptopów
 • Odzyskiwanie danych z dysków twardych do komputerów
 • Odzyskiwanie danych z  dysków twardych do serwerów
 • Odzyskiwanie danych z Pendrive
 • Odzyskiwanie danych z pamięci Flash (Kart Pamięci)
 • Odzyskiwanie danych z płyt CD, DVD, DVD-RW ...
 • Odzyskiwanie zdjęć z kart pamięci, pendrive, dysków twardych

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków twardych. Pełna oferta odzyskiwania danych - centrumodzyskiwaniadanych.pl.Odzyskujemy dane z dysków przenośnych po upadku, z dysków uszkodzonych mechanicznie, z uszkodzonymi głowicami, z uszkodzoną elektroniką, a także po formatowaniu, nieudanej aktualizacji Windows, recovery oraz w wielu innych przypadkach.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i robimy wszystko co jest możliwe aby dane zostały odzyskane. Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę.

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

 • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
 • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

 • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
 • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.