ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Pogwarancyjna naprawa laptopów Benq, Twinhewad, LG Compal i innych- Wycena za darmo.


Benq, Gericom Twinhead LG Compal to tańsze rozwiązania dla mniej zamożnych klientów. Laptopy tych firm stanowią jednak dobrą alternatywę w przypadku gdy potrzebujemy komputera w przystępnej cenie. Jak każdy sprzęt ulegają różnego rodzaju awariom. Niestety z racji na to, że są produkowane w krótkich seriach zakupienie części zamiennych w autoryzowanym serwisie Benq lub u producenta graniczy z cudem. 

Jeśli Twój laptop przestał działać, nie włącza się, wyłącza się samoczynnie, został zalany, klawiatura nie działa , ma zbitą matrycę lub  inne problemy zapraszamy do naszego serwisu w celu wykonania bezpłatnej wyceny naprawy.

Z racji na słabą dostępność części zamiennych staramy się naprawiać co możemy aby koszty były jak najmniejsze.  Laptopy Benq, Gericom Twinhead LG Compal trapią najczęściej usterki płyt głównych, uszkodzone klawiatury, zasilacze, wadliwe układy chłodzenia oraz usterki wynikłe z winy użytkowników np po upadku czy zalaniu.

Niezależnie od tego co dzieje się z Twoim laptopem zapraszamy na bezpłatną wycenę. Zrobimy wszystko co możliwe aby naprawić Twojego notebooka  szybko i tanio.

Tags: serwis Benq, serwis LG, serwis Gericom, Serwis Compal

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.