ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Samsung: Naprawa laptopów, tabletów, smartfonów


Laptopy są dla większości z nas nieodzownym elementem życia codziennego. Używamy ich do pracy, rozrywki i kontaktów, przechowujemy niezliczone ilości danych, które dla wielu użytkowników stanowią dużą wartość. Awaria laptopa to wydarzenie, które każdego z nas potrafi przyprawić o niepotrzebne emocje.

 

Do naszego pogwarancyjnego serwisu laptopów samsung najczęściej przychodzą klienci z następującymi objawami: Laptop nie działa, wyłącza się samoczynnie,  przegrzewa, zawiesza, został zalany lub ze zbitą matrycą. Większość usterek jakie naprawiamy to problemy z uszkodzonymi płytami głównymi. Kolejną dość sporą grupę tworzą uszkodzone dyski twarde.

Jeśli w Twoim laptopie coś cię niepokoi - Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy. Nasi technicy w kilka chwil sprawdzą jaki jest problem i przekażemy Ci wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o naprawie.

 serwis samsung

W odróżnieniu od Autoryzowanego serwisu samsung oraz wielu małych serwisów komputerowych, naprawiamy płyty główne do elementu. Wymiana płyty głównej to ostateczność ponieważ jest znacznie droższa od naprawy.

Firma Samsung jest jednym z największych producentów elektroniki na użytek domowy oraz układów scalonych i urządzeń przemysłowych. To potężne przedsiębiorstwo jest jednym z kilku wyznaczających trendy na rynku IT. Poziom innowacyjności jest niezwykły, a z każdym rokiem postęp technologiczny jest jeszcze większy i szybszy. Taka sytuacja sprawia, że nasi technicy muszą wciąż nadążać za nowinkami i stale się uczyć. Prowadzimy pogwarancyjny serwis Samsung od kilku lat. Naprawiamy laptopy, komputery, tablety i smartfony tej firmy. 

Na użytek serwisu laptopów Samsung prowadzimy własny magazyn części zamiennych: W tym matryc, klawiatur, zasilaczy i układów scalonych.

Aby ograniczyć do minimum czas naprawy wyposażyliśmy serwis laptopów samsung w najwyższej klasy urządzenia do lutowania układów BGA, SMD i QFP oraz specjalistyczny sprzęt diagnostyczny

Tags: serwis samsung , serwis samsung Warszawa kazimierzowska 22, serwis laptopów samsung, serwis tabletów samsung, Serwis smartfonów samsung

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.