ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Samsung: Naprawa laptopów, tabletów, smartfonów


Laptopy są dla większości z nas nieodzownym elementem życia codziennego. Używamy ich do pracy, rozrywki i kontaktów, przechowujemy niezliczone ilości danych, które dla wielu użytkowników stanowią dużą wartość. Awaria laptopa to wydarzenie, które każdego z nas potrafi przyprawić o niepotrzebne emocje.

 

Do naszego pogwarancyjnego serwisu laptopów samsung najczęściej przychodzą klienci z następującymi objawami: Laptop nie działa, wyłącza się samoczynnie,  przegrzewa, zawiesza, został zalany lub ze zbitą matrycą. Większość usterek jakie naprawiamy to problemy z uszkodzonymi płytami głównymi. Kolejną dość sporą grupę tworzą uszkodzone dyski twarde.

Jeśli w Twoim laptopie coś cię niepokoi - Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy. Nasi technicy w kilka chwil sprawdzą jaki jest problem i przekażemy Ci wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o naprawie.

 serwis samsung

W odróżnieniu od Autoryzowanego serwisu samsung oraz wielu małych serwisów komputerowych, naprawiamy płyty główne do elementu. Wymiana płyty głównej to ostateczność ponieważ jest znacznie droższa od naprawy.

Firma Samsung jest jednym z największych producentów elektroniki na użytek domowy oraz układów scalonych i urządzeń przemysłowych. To potężne przedsiębiorstwo jest jednym z kilku wyznaczających trendy na rynku IT. Poziom innowacyjności jest niezwykły, a z każdym rokiem postęp technologiczny jest jeszcze większy i szybszy. Taka sytuacja sprawia, że nasi technicy muszą wciąż nadążać za nowinkami i stale się uczyć. Prowadzimy pogwarancyjny serwis Samsung od kilku lat. Naprawiamy laptopy, komputery, tablety i smartfony tej firmy. 

Na użytek serwisu laptopów Samsung prowadzimy własny magazyn części zamiennych: W tym matryc, klawiatur, zasilaczy i układów scalonych.

Aby ograniczyć do minimum czas naprawy wyposażyliśmy serwis laptopów samsung w najwyższej klasy urządzenia do lutowania układów BGA, SMD i QFP oraz specjalistyczny sprzęt diagnostyczny

Tags: serwis samsung , serwis samsung Warszawa kazimierzowska 22, serwis laptopów samsung, serwis tabletów samsung, Serwis smartfonów samsung

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.