ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis laptopów i tabletów Acer


Acer jest firmą, która rozpoczęła swoją działalność już w 1976 roku. Obecnie jest jednym z większych producentów laptopów, komputerów i tabletów oraz innej elektroniki użytkowej. Acer posiada w swojej ofercie kilka zróżnicowanych linii laptopów. Należą do nich: Aspire, Extensa, TravelMate oraz topowa linia o nazwie Ferrari. Komputery tej firmy osiągają dobre wyniki w testach a ich wyposażenie pozwala na wygodne korzystanie z laptopa. Generalnie markę Acer można określić jako porządną i godną polecenia, wartą swojej niewygórowanej ceny.

 

Niestety, tak jak w przypadkach innych producentów, laptopy Acer nie są bezawaryjne. W przeszłości komputery tej marki, ze względu na dość nietypową konstrukcję i zastosowanie niezbyt solidnych materiałów, miały liczne wady polegające na pękających obudowach matrycy oraz zacierających się zawiasach. Obecnie do naszego serwisu coraz rzadziej trafiają laptopy Acer z taką usterką. Niestety ze względu na montaż coraz wydajniejszych układów GPU, CPU itp. pogwarancyjny serwis acer otrzymuje do wyceny wiele innych usterek.

naprawa laptopów acer

Jeżeli zauważyłeś, że Twój laptop pracuje inaczej niż kiedyś, dość mocno zwolnił, zaczął się wyłączać bez przyczyny lub dzieją się z nim inne dziwne rzeczy, zapraszamy na bezpłatną wycenę do pogwarancyjnego serwisu laptopów Acer. Jeżeli problem w Twoim komputerze może dotyczyć układu zasilania lub laptop został zalany przed przyjściem do serwisu odłącz go od wszelkich źródeł zasilania – należy odłączyć zasilacz oraz wyjąć z niego baterię.

Centrum Napraw laptopów jest serwisem komputerów przenośnych Acer od wielu lat. W naszej kilkunastoletniej praktyce skutecznie naprawiliśmy kilkadziesiąt tysięcy laptopów, w tym kilkanaście tysięcy samych Acerów.

Najczęstsze problemy z komputerami Acer z jakimi spotykamy się w naszym serwisie dotyczą usterek polegających na braku obrazu po uruchomieniu. Niestety bez specjalistycznej diagnozy w naszym serwisie nie można jednoznacznie stwierdzić, który z elementów został uszkodzony. Nasz serwis jest wyposażony w kilkanaście urządzeń diagnostycznych, urządzeń do lutowania powierzchniowego jak i BGA. Posiadamy bogato wyposażone zaplecze części zamiennych. Mamy również podpisane umowy z dostawcami części do prawie każdego modelu laptopa firmy Acer. Nasi wykwalifikowani technicy postarają się pomóc w każdej sprawie, a ich długoletnie doświadczenie zapewni bezproblemową naprawę.

Pogwarancyjny Serwis Acer prowadzony przez Centrum Napraw Laptopów specjalizuje się głównie w naprawach płyt głównych. Ponieważ producenci laptopów praktycznie nie oferują usług naprawy laptopów po okresie gwarancji, wypełniamy ta lukę

Tags: serwis acer, serwis laptopów acer, serwis tabletów acer, naprawa laptopów acer, naprawa tabletpów acer

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.