ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis laptopów i tabletów Acer


Acer jest firmą, która rozpoczęła swoją działalność już w 1976 roku. Obecnie jest jednym z większych producentów laptopów, komputerów i tabletów oraz innej elektroniki użytkowej. Acer posiada w swojej ofercie kilka zróżnicowanych linii laptopów. Należą do nich: Aspire, Extensa, TravelMate oraz topowa linia o nazwie Ferrari. Komputery tej firmy osiągają dobre wyniki w testach a ich wyposażenie pozwala na wygodne korzystanie z laptopa. Generalnie markę Acer można określić jako porządną i godną polecenia, wartą swojej niewygórowanej ceny.

 

Niestety, tak jak w przypadkach innych producentów, laptopy Acer nie są bezawaryjne. W przeszłości komputery tej marki, ze względu na dość nietypową konstrukcję i zastosowanie niezbyt solidnych materiałów, miały liczne wady polegające na pękających obudowach matrycy oraz zacierających się zawiasach. Obecnie do naszego serwisu coraz rzadziej trafiają laptopy Acer z taką usterką. Niestety ze względu na montaż coraz wydajniejszych układów GPU, CPU itp. pogwarancyjny serwis acer otrzymuje do wyceny wiele innych usterek.

naprawa laptopów acer

Jeżeli zauważyłeś, że Twój laptop pracuje inaczej niż kiedyś, dość mocno zwolnił, zaczął się wyłączać bez przyczyny lub dzieją się z nim inne dziwne rzeczy, zapraszamy na bezpłatną wycenę do pogwarancyjnego serwisu laptopów Acer. Jeżeli problem w Twoim komputerze może dotyczyć układu zasilania lub laptop został zalany przed przyjściem do serwisu odłącz go od wszelkich źródeł zasilania – należy odłączyć zasilacz oraz wyjąć z niego baterię.

Centrum Napraw laptopów jest serwisem komputerów przenośnych Acer od wielu lat. W naszej kilkunastoletniej praktyce skutecznie naprawiliśmy kilkadziesiąt tysięcy laptopów, w tym kilkanaście tysięcy samych Acerów.

Najczęstsze problemy z komputerami Acer z jakimi spotykamy się w naszym serwisie dotyczą usterek polegających na braku obrazu po uruchomieniu. Niestety bez specjalistycznej diagnozy w naszym serwisie nie można jednoznacznie stwierdzić, który z elementów został uszkodzony. Nasz serwis jest wyposażony w kilkanaście urządzeń diagnostycznych, urządzeń do lutowania powierzchniowego jak i BGA. Posiadamy bogato wyposażone zaplecze części zamiennych. Mamy również podpisane umowy z dostawcami części do prawie każdego modelu laptopa firmy Acer. Nasi wykwalifikowani technicy postarają się pomóc w każdej sprawie, a ich długoletnie doświadczenie zapewni bezproblemową naprawę.

Pogwarancyjny Serwis Acer prowadzony przez Centrum Napraw Laptopów specjalizuje się głównie w naprawach płyt głównych. Ponieważ producenci laptopów praktycznie nie oferują usług naprawy laptopów po okresie gwarancji, wypełniamy ta lukę

Tags: serwis acer, serwis laptopów acer, serwis tabletów acer, naprawa laptopów acer, naprawa tabletpów acer

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.