ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Lenovo: naprawa laptopów, tabletów i komputerów

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na naprawy laptopów Lenovo, a w szczególności na ogólną słabą dostępność części zamiennych w Autoryzowanych punktach napraw , uruchomiliśmy pogwarancyjny serwis Lenovo.

W trosce o wysoką jakość i szybkie naprawy nawiązaliśmy kontakty z producentami płyt głównych i układów scalonych oraz matryc i innych najbardziej popularnych części zamiennych. Dzięki temu możemy skrócić czas naprawy laptopów Lenovo do niezbędnego  minimum. Każdemu klientowi oprócz konkurencyjnej ceny w dzisiejszych czasach zależy na jak najszybszej naprawie. Dzieje się tak ponieważ laptopy w większości przypadków to nasze miejsce pracy, urządzenie do komunikacji i przechowywania danych.

Dzięki specjalizacji w naprawach płyt głównych do laptopów Lenovo oraz dostępie układów BGA możemy Ci to zagwarantować. Z naszej strony zrobimy wszystko co możliwe aby naprawa Twojego laptopa trwała krótko. 

Płyta główna w laptopie to część odpowiadająca za komunikację wszystkich podzespołów. W związku z tym jest najważniejszym i najdroższym elementem całego notebooka. W odróżnieniu od komputerów stacjonarnych, gdzie wystarczyło ją wymienić na jakąkolwiek kompatybilną z danym procesorem, w laptopach każda płyta pasuje tylko do danego modelu. Autoryzowany serwis Lenovo nie dystrybuuje części zamiennych - Jedynym rozwiązaniem takiej sytuacji jest więc naprawa uszkodzonego elementu.

Każdemu naszemu klientowi oferujemy bezpłatną wycenę naprawy. Uważamy, że najuczciwiej jest jeśli płatność następuje dopiero po naprawie laptopa. Jeśli nie naprawimy twojego sprzętu nic u nas nie zapłacisz.

Prowadzimy pogwarancyjny serwis laptopów od wielu lat, zdobyliśmy ogromne doświadczenie, nasza skuteczność napraw wynosi ponad 95%. W związku z tym nie musimy zarabiać na wycenach.

Laptopy Lenovo  cieszą się dużym powodzeniem wśród użytkowników. Firma kilka lat wstecz wykupiła dział komputerów osobistych od IBM i tym samym przejęła rynek pioniera na rynku IT. Jakość komputerów przenośnych Lenovo jest na tyle wysoka, że cieszą się one wysokim uznaniem w śród korporacji jak i zwykłych użytkowników domowych. Serwis Lenovo oferuje dość szybką naprawę w okresie gwarancyjnym.

Jeśli masz problem po gwarancji, laptop nie działa prawidłowo, potrzebujesz zasilacza, baterii, matrycy lub innej pomocy - Przyjdź do nas na bezpłatną wycenę. Oferujemy wsparcie dla wszystkich modeli laptopów Lenovo.

Tags: serwis lenovo, , naprawa laptopów lenovo, , naprawa tabletów lenovo, , serwis laptopów lenovo

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.