ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis laptopów, tabletów i komputerów Asus

Pogwarancyjny serwis Asus serdecznie zaprasza wszystkich użytkowników laptopów tej marki do skorzystania z naszych usług. Nasi technicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w naprawach laptopów Asus. Oferujemy szeroki zakres usług oraz przystępne ceny. Z naszego serwisu korzystają zarówno konsumenci jak i duże korporacje.

Serwis laptopów działa na terenie Warszawy od kilkunastu lat. Jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić prawie każdą usterkę, która może spotkać użytkownika laptopów firmy Asus. Posiadamy duży magazyn części zamiennych a wypracowane na przełomie kilkunastu lat kontakty pozwalają zaoferować każdą część zamienną do tych laptopów. Zajmujemy się wymianą lub naprawą takich elementów jak:

 • Gniazda zasilania, USB, słuchawkowe i inne
 • Układy zasilania na płycie głównej
 • Układy graficzne
 • Układy dźwiękowe razem z głośnikami
 • Układy chłodzenia
 • Procesory
 • Pamięci RAM
 • Dyski twarde
 • Napędy optyczne
 • Matryce
 • Klawiatury
 • Obudowy
 • Zawiasy
 • Touchpad

W większości przypadków staramy się naprawić te elementy, które są przeznaczone do naprawy. Wymiana części to w naszym serwisie ostateczność.
W naszym serwisie istnieje także możliwość usprawnienia laptopa Asus. U nas można wymienić procesor na szybszy, wymienić lub dołożyć pamięć RAM lub wymienić dysk na większy lub szybszy. Posiadamy wiedzę, która umożliwia dobór najlepszego rozwiązania dla laptopów Asus zarówno jeśli chodzi o parametry jak i cenę. Ponadto jeżeli obawiasz się, że Twój system operacyjny nie działa prawidłowo lub istnieje zagrożenie, że jest zawirusowany, w naszym serwisie technicy zajmują się również naprawą, odwirusowaniem i reinstalacją systemów operacyjnych. W naszym serwisie Asus instalujemy tylko legalne oprogramowanie z pewnego źródła.
W naszym serwisie Asus zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami do archiwizacji danych. Jeżeli na Twoim laptopie znajdują się ważne dane, które w przypadku utraty są nie do odtworzenia to zapraszamy Cię do nas. Nasi technicy znajdą dla Ciebie optymalne pod względem parametrów i kosztów rozwiązanie do przechowywania i zabezpieczenia danych. Na takie zabezpieczenie składają się:

 • Zewnętrzne dyski USB
 • Zewnętrzne dyski sieciowe
 • Dane w chmurze
 • Systemy RAID

Jeżeli jednak nie posiadałeś kopii zapasowej swoich najważniejszych danych a w Twoim laptopie lub innym urządzeniu doszło do uszkodzenia dysku lub innej pamięci to nie wszystko stracone. Posiadamy profesjonalne laboratorium warte kilkadziesiąt tysięcy złotych zajmujące się wyłącznie odzyskiwaniem danych. Korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań potrafimy odzyskać dane z większości dostarczonych do nas nośników.

Tags: serwis asus, serwis laptopów asus, serwis tabletów asus, serwis komputerów asus

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

 • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
 • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

 • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
 • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.