ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis HP: Naprawa laptopów i komputerów

Jeśli Twój dzień zaczął się jak większości naszych klientów od niespodziewanej awarii laptopa lub komputera HP. Jeśli Twój notebook HP nie włącza się, wyłącza się samoczynnie, został zalany, klawiatura nie działa prawidłowo, ma zbitą matrycę lub  cokolwiek innego sprawia, że potrzebujesz sprawnej i szybkiej pomocy - Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę.

 

Zbierzemy od ciebie wywiad odnośnie stanu i sytuacji w jakiej doszło do awarii i od ręki sprawdzimy co jest uszkodzone, jakie będą potrzebne części zamienne oraz ile będzie Cię to kosztowało. W dzisiejszych czasach ludzie są zabiegani i nie ma sensu zostawiać sprzętu na wycenę jeśli możemy to zrobić od razu.

Prowadzimy pogwarancyjny serwis HP. Naprawiamy płyty główne do elementu. Dzięki specjalistycznym urządzeniom oraz dużemu doświadczeniu możemy Ci zaoferować konkurencyjne ceny oraz alternatywne rozwiązanie w stosunku do usług oferowanych przez autoryzowany serwis laptopów HP.

Nasza zasada to:  PRACUJEMY NA EFEKT. Oznacza to, że zapłacisz tylko wtedy jeśli naprawa laptopa powiedzie się. W przypadku gdy nie uda się uruchomić Twojego komputera nic nie zapłacisz. Daje Ci to pewność, że korzystasz z profesjonalnych usług o dużej skuteczności.

Dbamy o to, aby każda naprawa laptopa trwała możliwie krótko. Wiemy, że komputery przenośne są nieodzownym elementem naszego życia i aby skrócić czas napraw do minimum zgromadziliśmy najczęściej używane części na magazynie. Aby pogłębiać naszą wiedzę współpracujemy z największymi serwisami laptopów w Polsce i za granicą. Wymieniamy się doświadczeniami i rozwijamy umiejętności prowadząc własne badania i studiując schematy i instrukcje serwisowe.

Dzięki wysokiej specjalizacji w naprawach laptopów HP a w szczególności w naprawach płyt głównych oraz magazynowi układów scalonych możemy w krótkim terminie naprawić ponad 90% usterek. Płyta główna jest najdroższą częścią Twojego Laptopa HP. Większość serwisów ma ograniczone umiejętności o czym świadczą posty na wielu forach branżowych. Ponadto naprawa jest znacznie bardziej opłacalna niżeli wymiana w autoryzowanym serwisie HP.

Poza naprawami płyt głównych oferujemy Ci również : 

 • Wymianę zbitych matryc
 • Wymianę uszkodzonych klawiatur
 • Naprawę laptopów HP po zalaniu
 • Wymianę uszkodzonych dysków twardych
 • Instalację  systemów operacyjnych
 • Odzyskiwanie danych w zaprzyjaźnionym laboratorium 
 • Konserwację i czyszczenie układu chłodzenia. ( kompletne rozebranie laptopa, wymianę past termo przewodzących lub termopadów, a nie przedmuchanie z zewnątrz kompresorem za 50zł - taką usługę zrobimy za darmo)

Przyjdź do naszego serwisu HP na bezpłatną wycenę naprawy.

Tags: serwis hp, serwis laptopów hp, naprawa laptopów hp

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

 • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
 • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

 • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
 • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.