ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis laptopów i komputerów Dell

Dell to Amerykańska korporacja, która swoją popularność zdobyła poprzez unikalne podejście do klienta. Możliwość samodzielnej konfiguracji laptopa czy komputera oraz sprzedaż bezpośrednio przez producenta została wyjątkowo dobrze przyjęta szczególnie przez duże korporacje. Dell oferuje również wysokiej jakości gwarancyjny serwis laptopów, serwerów i komputerów. Wszystko aby klient był zadowolony.

 

Idąc w ślady tych rozwiązań oferujemy naszym klientom wysokiej jakości pogwarancyjny serwis komputerów i laptopów dell.Tak jak w przypadku napraw gwarancyjnych czas jest dla nas priorytetem. Działamy szybko i skutecznie. Zgromadziliśmy duży zapas części zamiennych (matryc, klawiatur, zasilaczy, niektórych modeli płyt głównych oraz niezliczoną ilość układów scalonych). Wszystko aby skrócić czas naprawy laptopów Dell do minimum. 

Dla naszych klientów oferujemy naprawy płyt głównych, instalacje systemów operacyjnych, wymianę gniazd zasilania USB, HDMI, i innych, wymianę zbitych matryc oraz naprawę uszkodzonych, naprawę laptopów dell po zalaniu. Jeśli twój laptop nie działa lub coś cię niepokoi a my tego nie wymieniliśmy- przyjdź, pomożemy na pewno.

Prowadzimy pogwarancyjny serwis Dell od kilku lat. W tym czasie naprawiliśmy kilkaset płyt głównych w laptopach del oraz rozwiązaliśmy wiele różnych problemów naszych klientów, co przekłada się na duże doświadczenie i jeszcze szybciej wykonywane usługi. 

Płyta główna to najdroższa część Twojego Laptopa. Dell jak i wielu innych producentów nie sprzedaje części zamiennych a w autoryzowanym kanale serwisowym są one bardzo drogie i praktycznie niedostępne. Najbardziej ekonomiczną alternatywą jest więc naprawa płyty głównej.

Wyposażyliśmy nasz serwis Dell w profesjonalny sprzęt firmy WELLER i PACE do lutowania układów BGA i QFP. Dzięki temu naprawy w naszym serwisie są szybkie i konkurencyjne cenowo.

 Pamiętaj, że większość uszkodzeń na płytach głównych jest spowodowane przegrzewaniem się laptopa w skutek zaniedbań w konserwacji układu chłodzenia (należy je wykonywać przynajmniej raz w roku)

Tags: serwis dell, serwis laptopów dell, serwis komputerów dell

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.