ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis laptopów i komputerów Dell

Dell to Amerykańska korporacja, która swoją popularność zdobyła poprzez unikalne podejście do klienta. Możliwość samodzielnej konfiguracji laptopa czy komputera oraz sprzedaż bezpośrednio przez producenta została wyjątkowo dobrze przyjęta szczególnie przez duże korporacje. Dell oferuje również wysokiej jakości gwarancyjny serwis laptopów, serwerów i komputerów. Wszystko aby klient był zadowolony.

 

Idąc w ślady tych rozwiązań oferujemy naszym klientom wysokiej jakości pogwarancyjny serwis komputerów i laptopów dell.Tak jak w przypadku napraw gwarancyjnych czas jest dla nas priorytetem. Działamy szybko i skutecznie. Zgromadziliśmy duży zapas części zamiennych (matryc, klawiatur, zasilaczy, niektórych modeli płyt głównych oraz niezliczoną ilość układów scalonych). Wszystko aby skrócić czas naprawy laptopów Dell do minimum. 

Dla naszych klientów oferujemy naprawy płyt głównych, instalacje systemów operacyjnych, wymianę gniazd zasilania USB, HDMI, i innych, wymianę zbitych matryc oraz naprawę uszkodzonych, naprawę laptopów dell po zalaniu. Jeśli twój laptop nie działa lub coś cię niepokoi a my tego nie wymieniliśmy- przyjdź, pomożemy na pewno.

Prowadzimy pogwarancyjny serwis Dell od kilku lat. W tym czasie naprawiliśmy kilkaset płyt głównych w laptopach del oraz rozwiązaliśmy wiele różnych problemów naszych klientów, co przekłada się na duże doświadczenie i jeszcze szybciej wykonywane usługi. 

Płyta główna to najdroższa część Twojego Laptopa. Dell jak i wielu innych producentów nie sprzedaje części zamiennych a w autoryzowanym kanale serwisowym są one bardzo drogie i praktycznie niedostępne. Najbardziej ekonomiczną alternatywą jest więc naprawa płyty głównej.

Wyposażyliśmy nasz serwis Dell w profesjonalny sprzęt firmy WELLER i PACE do lutowania układów BGA i QFP. Dzięki temu naprawy w naszym serwisie są szybkie i konkurencyjne cenowo.

 Pamiętaj, że większość uszkodzeń na płytach głównych jest spowodowane przegrzewaniem się laptopa w skutek zaniedbań w konserwacji układu chłodzenia (należy je wykonywać przynajmniej raz w roku)

Tags: serwis dell, serwis laptopów dell, serwis komputerów dell

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.