ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Polityka prywatności


Centrum Napraw Laptopów zwane dalej CNL informuje, że każdą osobę prywatną i prawną, korzystającą z serwisu, obowiązuje aktualna opublikowana w serwisie polityka prywatności.

Wszystkie wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę CNL nie sprzedaje i nie udostępnia innym podmiotom zebranych danych.Jeżeli nie akceptujesz zapisanych tu postanowień prosimy nie korzystać z serwisu, a w szczególności nie rejestrować się w serwisie i nie zapisywać na newsletter.

Dane osobowe

W trakcie korzystania ze strony www.CentrumNaprawLaptopow.pl  możesz zostać poproszony o przekazanie nam swoich danych osobowych.  Najczęściej są to : Imię i adres email. Podczas korzystania ze sklepu możesz zostać poproszony o inne dane potrzebne do realizacji zamówienia.

Niezapowiedziane wiadomości

CNL informuje, że możesz od nas dostawać niezapowiedziane wiadomości zawierające informacje: o nowościach w naszych serwisach, zmianach w oferowanych usługach, nowych produktach, promocjach i inne wiadomości związane z działalnością firmy.

Nie będziemy jednak nadużywać twojej cierpliwości. Wiadomości są rozsyłane nie częściej niż raz na 2 tygodnie.

W każdej chwili masz prawo do wglądu w swoje dane oraz do ich zmiany.  Masz również prawo do rezygnacji z otrzymywania od nas wiadomości bez podawania przyczyn i uszanujemy Twoje zdanie.

Wyłącznie odpowiedzialności

Przedstawione na stronie www.CentrumNaprawLaptopow.pl porady są wynikiem naszego doświadczenia. Niemniej jednak nie ponosimy odpowiedzialności za ich wykorzystanie a w szczególności za szkody powstałe w skutek ich wykorzystania.
 

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.