ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Toshiba - Naprawa laptopów i komputerów


Prowadzony przez nas serwis Toshiba oferuje naprawy laptopów, komputerów i tabletów. 

Rozwój Technologi komputerowej przyspiesza z każdym rokiem. Z każdym dniem na rynek wprowadzane są nowe laptopy, smartfony oraz inne rozwiązania ułatwiające nam życie i kontakty ze znajomymi. Tak szybki rozwój wymusza na firmach oferujących naprawy laptopów i komputerów nieustanną potrzebę rozwoju.  W ostatnich latach zakupiliśmy setki schematów i instrukcji serwisowych aby oferować usługi na najwyższym poziomie.Posiadamy własny magazyn najczęściej używanych części zamiennych. Wszystko aby serwis toshibaskrócić czas napraw laptopów do minimum.

Wiemy że w dzisiejszych czasach utrata laptopa nawet na kilka dni może być bardzo dotkliwa. Dla każdego klienta oferujemy bezpłatną diagnozę na miejscu w serwisie. Dzięki temu nie będziesz musiał dwa razy jeździć za tą samą sprawą. Od ręki przekażemy Ci jaki jest stan Twojego laptopa oraz koszty naprawy. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 do 18 oraz w sobotę od 10 do 14.

Dzięki specjalizacji w naprawach laptopów Toshiba oraz dostępie układów BGA możemy naprawić ponad 90% uszkodzonych płyt głównych, a inne usterki usuwamy niemalże w 100%. Płyta główna jest jedną z najdroższych części Twojego Laptopa. Autoryzowany serwis Toshiba nie sprzedaje płyt głównych, a w kanale serwisowym są one bardzo drogie. Nasze usługi napraw płyt głównych pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze.

Wyposażenie naszego serwisu laptopów Toshiba jest porównywalne do tego jakiego używają firmy naprawiające płyty główne Toshiby w okresie gwarancji. Posiadamy na magazynie dużą ilość układów scalonych oraz matryc, klawiatur i innych popularnych części.

Toshiba oferuje wiele produktów codziennego użytku jak również prowadzi ogromne projekty przemysłowe. Jest projektantem oraz producentem wielu układów scalonych. Innowacje wprowadzane przez firmę Toshiba są często wyznacznikiem trendów na rynku. Wśród producentów laptopów, Toshiba jest od początku rozkwitu tego typu komputerów. Wprowadziła na rynek jako jedna z pierwszych niezwykle lekkie  i wydajne laptopy serii PORTEGE oraz mega wydajne laptopy do gier QOSMIO. Poza tymi topowymi seriami Toshiba produkuje szeroką gamę laptopów do domu i pracy pod nazwą SETELITE i SATELITE PRO. 

Niezależnie od tego  czy masz najnowszy czy starszy model laptopa pomożemy Ci w każdej sytuacji. W naszym serwisie Toshiba znajdziesz pomoc jeśli Twój laptop przestał działać, zawiesza się, przegrzewa, masz zbitą matrycę czy laptopa po zalaniu. 

Tags: serwis toshiba

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.