ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Toshiba - Naprawa laptopów i komputerów


Prowadzony przez nas serwis Toshiba oferuje naprawy laptopów, komputerów i tabletów. 

Rozwój Technologi komputerowej przyspiesza z każdym rokiem. Z każdym dniem na rynek wprowadzane są nowe laptopy, smartfony oraz inne rozwiązania ułatwiające nam życie i kontakty ze znajomymi. Tak szybki rozwój wymusza na firmach oferujących naprawy laptopów i komputerów nieustanną potrzebę rozwoju.  W ostatnich latach zakupiliśmy setki schematów i instrukcji serwisowych aby oferować usługi na najwyższym poziomie.Posiadamy własny magazyn najczęściej używanych części zamiennych. Wszystko aby serwis toshibaskrócić czas napraw laptopów do minimum.

Wiemy że w dzisiejszych czasach utrata laptopa nawet na kilka dni może być bardzo dotkliwa. Dla każdego klienta oferujemy bezpłatną diagnozę na miejscu w serwisie. Dzięki temu nie będziesz musiał dwa razy jeździć za tą samą sprawą. Od ręki przekażemy Ci jaki jest stan Twojego laptopa oraz koszty naprawy. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 do 18 oraz w sobotę od 10 do 14.

Dzięki specjalizacji w naprawach laptopów Toshiba oraz dostępie układów BGA możemy naprawić ponad 90% uszkodzonych płyt głównych, a inne usterki usuwamy niemalże w 100%. Płyta główna jest jedną z najdroższych części Twojego Laptopa. Autoryzowany serwis Toshiba nie sprzedaje płyt głównych, a w kanale serwisowym są one bardzo drogie. Nasze usługi napraw płyt głównych pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze.

Wyposażenie naszego serwisu laptopów Toshiba jest porównywalne do tego jakiego używają firmy naprawiające płyty główne Toshiby w okresie gwarancji. Posiadamy na magazynie dużą ilość układów scalonych oraz matryc, klawiatur i innych popularnych części.

Toshiba oferuje wiele produktów codziennego użytku jak również prowadzi ogromne projekty przemysłowe. Jest projektantem oraz producentem wielu układów scalonych. Innowacje wprowadzane przez firmę Toshiba są często wyznacznikiem trendów na rynku. Wśród producentów laptopów, Toshiba jest od początku rozkwitu tego typu komputerów. Wprowadziła na rynek jako jedna z pierwszych niezwykle lekkie  i wydajne laptopy serii PORTEGE oraz mega wydajne laptopy do gier QOSMIO. Poza tymi topowymi seriami Toshiba produkuje szeroką gamę laptopów do domu i pracy pod nazwą SETELITE i SATELITE PRO. 

Niezależnie od tego  czy masz najnowszy czy starszy model laptopa pomożemy Ci w każdej sytuacji. W naszym serwisie Toshiba znajdziesz pomoc jeśli Twój laptop przestał działać, zawiesza się, przegrzewa, masz zbitą matrycę czy laptopa po zalaniu. 

Tags: serwis toshiba

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.