ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Regulamin serwisu


Strona www.CentrumNaprawLaptopow.pl opisuje usługi jakie oferujemy naszym klientom, oraz prezentuje ciekawe porady, które pozwolą Ci w bezpieczny sposób użytkować Twojego laptopa.

Wszystkie zamieszczone w serwisie www.CentrumNaprawLaptopow.pl treści są chronione prawem autorskim. Zezwalamy na ich kopiowanie pod warunkiem otrzymania od Centrum Napraw Laptopów pisemnej zgody i umieszczenia podpisu pod artykułem „ Artykuł pochodzi ze strony www.CentrumNaprawLaptopow.pl”. Centrum Napraw Laptopów zezwala na kopiowanie treści serwisu do celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie tych treści w celach zarobkowych jest zabronione, chyba że zostanie to ustalone z Centrum Napraw Laptopów.  

Prawa autorskie i znaki towarowe.

Wszystkie użyte w serwisie znaki towarowe i nazwy firm są własnością odpowiednich firm i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Wysyłki sprzętu.

Sprzęt należy wysyłać na adres Centrum Napraw Laptopów , 02-201 Warszawa, ul. Opaczewska 43/8
Do wysyłki należy dołączyć pisemny opis usterki wraz z adresem zwrotnym oraz telefonem kontaktowym

Inne informacje.

Informujemy, iż podczas procesu naprawy płyt głównych w laptopach ich stan może ulec pogorszeniu w około 5% przypadków i Centrum Napraw Laptopów nie ponosi za to odpowiedzialności. Jest to związane z procesem  technologicznym naprawy.

Klient jest zobowiązany do zabezpieczenia swoich danych na dysku i Centrum Napraw Laptopów ani żaden z pracowników nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich utratę

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.