ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

 

Już wiele lat temu bo w 2001 roku wprowadziliśmy do oferty profesjonalne usługi odzyskiwania danych. Była to odpowiedź na duże zapotrzebowanie naszych klientów w związku z rosnącą awaryjnością dysków twardych. Dzięki doświadczeniu, szkoleniom w kraju i za granicą, nowoczesnemu laboratorium, a przede wszystkim ludziom, dla których to nie tylko praca, możemy zaoferować Ci skuteczne usługi. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi:

 • Odzyskiwanie danych z dysków twardych do laptopów
 • Odzyskiwanie danych z dysków twardych do komputerów
 • Odzyskiwanie danych z  dysków twardych do serwerów
 • Odzyskiwanie danych z Pendrive
 • Odzyskiwanie danych z pamięci Flash (Kart Pamięci)
 • Odzyskiwanie danych z płyt CD, DVD, DVD-RW ...
 • Odzyskiwanie zdjęć z kart pamięci, pendrive, dysków twardych

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków twardych. Pełna oferta odzyskiwania danych - centrumodzyskiwaniadanych.pl.Odzyskujemy dane z dysków przenośnych po upadku, z dysków uszkodzonych mechanicznie, z uszkodzonymi głowicami, z uszkodzoną elektroniką, a także po formatowaniu, nieudanej aktualizacji Windows, recovery oraz w wielu innych przypadkach.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i robimy wszystko co jest możliwe aby dane zostały odzyskane. Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę.

Usuwanie hasła z Biosu, systemu, dysku

Czasem zdarza się że laptop sam się zablokuje lub zapomnimy hasła. Często łączenie z założeniem hasła na Bios zakłada się ono również na dysku twardym, co uniemożliwia dostęp do danych nawet po wyjęciu dysku z laptopa lub komputera.

Czytaj dalej

Naprawa płyt głownych

naprawa płyt głównych

Płyta główna w laptopie to najdroższy i najważniejszy element. Za jej pośrednictwem wymieniane są sygnały ze wszystkimi elementami laptopa. Sprawne działanie płyty głównej jest najważniejszym aspektem pracy laptopa.

Czytaj dalej

Matryce do laptopów i ekrany do tabletów

Matryca to bardzo delikatna część każdego laptopa. Dzięki bezpośredniemu importowi oraz kontaktom z producentami ekranów, posiadamy możliwość wymiany matrycy w niemal każdym dostępnym na rynku laptopie.

Czytaj dalej

Usuwanie wirusów komputerowych

Używanie komputera to nie tylko praca, rozrywka i komunikacja. Z roku na rok rosną zagrożenia związane z bezpieczeństwem a powodowane są najczęściej przez wirusy komputerowe. Wiele z niech wykorzystuje nasze komputery do rozsyłania spamu, ale są też takie które zagrażają naszym danym.

Czytaj dalej

Wymiana zawiasów i obudów w laptopach

zawiasy do laptopów

Zawiasy w laptopie są jedną z bardziej awaryjnych części. Wielokrotne otwieranie i zamykanie klapy matrycy sprawia, że z upływem czasu zacierają się i w konsekwencji pękają. Często dochodzi również do wtórnych uszkodzeń związanych z długotrwałym używaniem zatartych lub wyłamanych zawiasów. Należą do nich:

Czytaj dalej

Czyszczenie/Konserwacja układu chłodzenia w laptopie

układ chłodzenia laptopa

Coraz częściej nasz serwis laptopów otrzymuje pytania dotyczące czyszczenia i konserwacji układu chłodzenia w komputerach przenośnych (laptopach). Czy jest to wynikiem coraz większej świadomości użytkowników – Pewnie tak. Każdy z nas wymienił już przynajmniej kilka laptopów. Coraz większa wydajność powoduje, że laptopy coraz bardziej się grzeją. Ponieważ stosowane w laptopach układy elektroniczne nie lubią pracy w wysokiej temperaturze, należy utrzymywać układ chłodzenia w nienagannym stanie, aby nadmiar ciepła odprowadzić na zewnątrz urządzenia. 

Czytaj dalej

Naprawa laptopów po zalaniu

Urządzenia elektroniczne są mało odporne na pracę w wilgotnym środowisku. Zalanie laptopa wodą, piwem, winem, sokiem czy inną cieczą  w 98% spowoduje uszkodzenie klawiatury oraz płyty głównej.

Co zrobić żeby zniwelować skutki zalania.

Czytaj dalej

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

 • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
 • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

 • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
 • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.