ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Sony Vaio: naprawa laptopów, tabletów i smartfonów


Sony to jedna z największych i jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących elektronikę użytkową. Produkty tej firmy w tym także laptopy Sony Vaio charakteryzowały się od zawsze wysoką jakością oraz małą awaryjnością. Wprowadzając tańsze serie laptopów Sony utraciło na jakości. Braki konstrukcyjne oraz awarie są najprawdopodobniej wynikiem zlecenia produkcji w fabrykach OEMi i tylko brandowanej sprzedaży. 

 

Do najczęściej występujących usterek jakie zgłaszają klienci naszego pogwarancyjnego serwisu laptopów Sony VAIO należą:

 • Brak podświetlenia matrycyserwis sony vaio
 • Uszkodzenia wiatraków, głośna praca wentylatora
 • Zawieszanie się lub wyłączanie samoczynne laptopa
 • Brak reakcji na włącznik - laptop nie działa
 • Uszkodzenia w laptopach po zalaniu
 • Zbita matryca
 • Nie działający system operacyjny

Jeśli przytrafiła Ci się awaria i potrzebujesz pomocy oraz chcesz szybko dowiedzieć się jakie będą koszty naprawy - Przyjdź do nas na bezpłatną wycenę.

Szanujemy Twój czas dlatego jako jedna z niewielu firm naprawiających laptopy, wprowadziliśmy ekspresową i całkowicie darmową wycenę. Nic nie zapłacisz do czasu, aż naprawimy Twojego laptopa ponieważ zawsze pracujemy na efekt

Prowadzimy pogwarancyjny serwis Sony Vaio,  a w szczególności specjalizujemy się w naprawach płyt głównych. Posiadamy własne maszyny do lutowania układów BGA, magazyn układów scalonych, matryce, klawiatury i inne często używane części zamienne. Jako, że autoryzowany serwis Sony Vaio mieści się w Niemczech a naprawy tam wykonywane są na zasadzie wymiany całych elementów - znacznie podwyższa to koszty obsługi pogwarancyjnej. W naszym serwisie znajdziesz pomoc niezależnie od problemu w konkurencyjnej cenie.

Płyta główna jest jedną z najdroższych części Twojego Laptopa. Większość serwisów nie posiada odpowiedniej wiedzy i specjalistycznych urządzeń więc jedyne co mogą zaoferować to wymiana płyty głównej. Płyty główne w laptopach Sony Vaio są produkowane w innej technoligii niż w przeciętnym laptopie. Z tego powodu do ich naprawy wymagany jest wysoce specjalistyczny sprzęt oraz umiejętności.

Dział wykonujący naprawy laptopów Sony Vaio został wyposażony w jedne z najlepszych urządzeń na rynku : Weller, Pace, Tektronix, Fluke, Metex.

Tags: serwis sony vaio

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

 • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
 • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

 • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
 • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.