ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Sony Vaio: naprawa laptopów, tabletów i smartfonów


Sony to jedna z największych i jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących elektronikę użytkową. Produkty tej firmy w tym także laptopy Sony Vaio charakteryzowały się od zawsze wysoką jakością oraz małą awaryjnością. Wprowadzając tańsze serie laptopów Sony utraciło na jakości. Braki konstrukcyjne oraz awarie są najprawdopodobniej wynikiem zlecenia produkcji w fabrykach OEMi i tylko brandowanej sprzedaży. 

 

Do najczęściej występujących usterek jakie zgłaszają klienci naszego pogwarancyjnego serwisu laptopów Sony VAIO należą:

 • Brak podświetlenia matrycyserwis sony vaio
 • Uszkodzenia wiatraków, głośna praca wentylatora
 • Zawieszanie się lub wyłączanie samoczynne laptopa
 • Brak reakcji na włącznik - laptop nie działa
 • Uszkodzenia w laptopach po zalaniu
 • Zbita matryca
 • Nie działający system operacyjny

Jeśli przytrafiła Ci się awaria i potrzebujesz pomocy oraz chcesz szybko dowiedzieć się jakie będą koszty naprawy - Przyjdź do nas na bezpłatną wycenę.

Szanujemy Twój czas dlatego jako jedna z niewielu firm naprawiających laptopy, wprowadziliśmy ekspresową i całkowicie darmową wycenę. Nic nie zapłacisz do czasu, aż naprawimy Twojego laptopa ponieważ zawsze pracujemy na efekt

Prowadzimy pogwarancyjny serwis Sony Vaio,  a w szczególności specjalizujemy się w naprawach płyt głównych. Posiadamy własne maszyny do lutowania układów BGA, magazyn układów scalonych, matryce, klawiatury i inne często używane części zamienne. Jako, że autoryzowany serwis Sony Vaio mieści się w Niemczech a naprawy tam wykonywane są na zasadzie wymiany całych elementów - znacznie podwyższa to koszty obsługi pogwarancyjnej. W naszym serwisie znajdziesz pomoc niezależnie od problemu w konkurencyjnej cenie.

Płyta główna jest jedną z najdroższych części Twojego Laptopa. Większość serwisów nie posiada odpowiedniej wiedzy i specjalistycznych urządzeń więc jedyne co mogą zaoferować to wymiana płyty głównej. Płyty główne w laptopach Sony Vaio są produkowane w innej technoligii niż w przeciętnym laptopie. Z tego powodu do ich naprawy wymagany jest wysoce specjalistyczny sprzęt oraz umiejętności.

Dział wykonujący naprawy laptopów Sony Vaio został wyposażony w jedne z najlepszych urządzeń na rynku : Weller, Pace, Tektronix, Fluke, Metex.

Tags: serwis sony vaio

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

 • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
 • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

 • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
 • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.