ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Laptopów i komputerów MSI

serwis msiLaptopy MSI to przeważnie sprzęt do grania i rozrywki. Są to jedne z lepszych laptopów, choć mało popularne. MSI prowadzi dość mało kampanii marketingowych a więc i sprzedaż na terenie Polski jest znikoma. Ponieważ są to mało popularne laptopy na rynku jest ogólny problem z dostępnością zarówno oryginalnych jak i zamienników części. W celu zapewnienia możliwości napraw przez nasz serwis laptopów nawiązaliśmy kontakty z producentami OEM w chinach i na Tajwanie. Dzięki temu dało się zaspokoić przynajmniej część zapotrzebowania naszych klientów.

Płyty główne do laptopów MSI są praktycznie nie dostępne. W związku z tym oferujemy wszystkim naszym klientom możliwość podjęcia naprawy. Posiadamy duży magazyn układów scalonych przez co realizujemy większość napraw w czasie od 3 do 5 dni roboczych.

Jeśli z Twoim laptopem dzieje się coś dziwnego, zawiesza się, nie działa, został zalany czy potrzebujesz jakiejś porady - Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę naprawy.

Na miejscu sprawdzimy co się dzieje i oszacujemy koszty. Prowadzimy pogwarancyjny serwis MSI od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie  i możemy zaoferować pomoc niemalże w każdej awarii.

Firma MSI otworzyła oddział w Polsce dopiero w 2006 roku. Większość jej sprzedaży to płyty główne i karty graficzne. Laptopy są mało popularne na naszym rynku. Pomimo tak krótkiego okresu produkty MSI cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników.

 

Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy.

Tags: serwis MSI, serwis MSI Warszawa

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.