ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Laptopów i komputerów MSI

serwis msiLaptopy MSI to przeważnie sprzęt do grania i rozrywki. Są to jedne z lepszych laptopów, choć mało popularne. MSI prowadzi dość mało kampanii marketingowych a więc i sprzedaż na terenie Polski jest znikoma. Ponieważ są to mało popularne laptopy na rynku jest ogólny problem z dostępnością zarówno oryginalnych jak i zamienników części. W celu zapewnienia możliwości napraw przez nasz serwis laptopów nawiązaliśmy kontakty z producentami OEM w chinach i na Tajwanie. Dzięki temu dało się zaspokoić przynajmniej część zapotrzebowania naszych klientów.

Płyty główne do laptopów MSI są praktycznie nie dostępne. W związku z tym oferujemy wszystkim naszym klientom możliwość podjęcia naprawy. Posiadamy duży magazyn układów scalonych przez co realizujemy większość napraw w czasie od 3 do 5 dni roboczych.

Jeśli z Twoim laptopem dzieje się coś dziwnego, zawiesza się, nie działa, został zalany czy potrzebujesz jakiejś porady - Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę naprawy.

Na miejscu sprawdzimy co się dzieje i oszacujemy koszty. Prowadzimy pogwarancyjny serwis MSI od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie  i możemy zaoferować pomoc niemalże w każdej awarii.

Firma MSI otworzyła oddział w Polsce dopiero w 2006 roku. Większość jej sprzedaży to płyty główne i karty graficzne. Laptopy są mało popularne na naszym rynku. Pomimo tak krótkiego okresu produkty MSI cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników.

 

Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy.

Tags: serwis MSI, serwis MSI Warszawa

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.