ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Apple - MacBook, Iac, IPad, IPhone...

Laptopy Apple stają się coraz bardziej popularne wśród użytkowników komputerów osobistych. Dzieje się to za sprawą ich wyjątkowej, bardzo dopracowanej budowy oraz prostoty w użytkowaniu. Apple oferuje dla klientów w Polsce coraz lepiej rozbudowaną sieć serwisową. Niestety Autoryzowany Serwis Apple wspiera praktycznie tylko naprawy gwarancyjne. W przypadku uszkodzeń laptopów po okresie gwarancji naprawy w autoryzowanej sieci staja się mało opłacalne. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na usługi napraw Iphone-ów, komputerów i laptopów prowadzimy od wielu lat pogwarancyjny serwis Apple w Warszawie.

 

Przez ostatnie lata zdobyliśmy duże doświadczenie. Jako, że sprzęt ten jest produkowany w odmiennej technologii od standardowych laptopów, wymaga zarówno od techników jak i od sprzętu używanego w procesie naprawy najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdą Państwo ekspresową (wykonaną przy przyjmowaniu) oraz całkowicie darmową wycenę dla napraw laptopów apple (Macbook) oraz komputerów (IMAC), tabletów (IPAD) i telefonów (Iphone).

Dzięki dużemu doświadczeniu w naprawach laptopów APPLE oraz dostępie do układów scalonych, matryc, klawiatur, zasilaczy, baterii i innych oryginalnych części zamiennych możemy Ci zaoferować jedne z najkrótszych terminów napraw na rynku oraz konkurencyjne ceny.

Naprawa płyt głównych to najczęstsza usługa jaką wykonujemy w naszym serwisie Apple ponieważ jest ona jedną z najdroższych części Twojego Laptopa. W autoryzowanym serwisie są one niezwykle drogie, a większość serwisów, które naprawiają laptopy, nie posiada odpowiedniej wiedzy i specjalistycznych urządzeń więc większość takich prac zlecają innym firmom. Płyty główne w laptopach Apple są podobnie produkowane jak w wysokich modelach Sony Vaio. Co oznacza, że wykonywane w innej niż w przeciętnych laptopach technologii lutowania, tak więc do napraw potrzeba specjalistycznych urządzeń.

Pogwarancyjny serwis Apple został wyposażony w najwyższej klasy lutownice do układów BGA w technologii gorącego powietrza oraz czarnej podczerwieni.

Oferujemy naprawy laptopów Apple w przypadku zalania, uszkodzeń mechanicznych ( jak zbita matryca, wyłamane zawiasy) oraz elektronicznych (gdy laptop nie działa, zawiesza się). Ponadto w naszej ofercie znajdziesz: Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków oraz problemów systemowych.

Dołożymy wszystkich możliwych sił i wiedzy aby każdy problem  rozwiązać jak najszybciej.

W naszej ofercie znajdziesz również części zamienne jak matryce, ekrany dotykowe, zasilacze, baterie, palmresty, klawiatury.

Tags: serwis apple, serwis laptopów apple, serwis komputerów apple

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.