ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Apple - MacBook, Iac, IPad, IPhone...

Laptopy Apple stają się coraz bardziej popularne wśród użytkowników komputerów osobistych. Dzieje się to za sprawą ich wyjątkowej, bardzo dopracowanej budowy oraz prostoty w użytkowaniu. Apple oferuje dla klientów w Polsce coraz lepiej rozbudowaną sieć serwisową. Niestety Autoryzowany Serwis Apple wspiera praktycznie tylko naprawy gwarancyjne. W przypadku uszkodzeń laptopów po okresie gwarancji naprawy w autoryzowanej sieci staja się mało opłacalne. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na usługi napraw Iphone-ów, komputerów i laptopów prowadzimy od wielu lat pogwarancyjny serwis Apple w Warszawie.

 

Przez ostatnie lata zdobyliśmy duże doświadczenie. Jako, że sprzęt ten jest produkowany w odmiennej technologii od standardowych laptopów, wymaga zarówno od techników jak i od sprzętu używanego w procesie naprawy najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdą Państwo ekspresową (wykonaną przy przyjmowaniu) oraz całkowicie darmową wycenę dla napraw laptopów apple (Macbook) oraz komputerów (IMAC), tabletów (IPAD) i telefonów (Iphone).

Dzięki dużemu doświadczeniu w naprawach laptopów APPLE oraz dostępie do układów scalonych, matryc, klawiatur, zasilaczy, baterii i innych oryginalnych części zamiennych możemy Ci zaoferować jedne z najkrótszych terminów napraw na rynku oraz konkurencyjne ceny.

Naprawa płyt głównych to najczęstsza usługa jaką wykonujemy w naszym serwisie Apple ponieważ jest ona jedną z najdroższych części Twojego Laptopa. W autoryzowanym serwisie są one niezwykle drogie, a większość serwisów, które naprawiają laptopy, nie posiada odpowiedniej wiedzy i specjalistycznych urządzeń więc większość takich prac zlecają innym firmom. Płyty główne w laptopach Apple są podobnie produkowane jak w wysokich modelach Sony Vaio. Co oznacza, że wykonywane w innej niż w przeciętnych laptopach technologii lutowania, tak więc do napraw potrzeba specjalistycznych urządzeń.

Pogwarancyjny serwis Apple został wyposażony w najwyższej klasy lutownice do układów BGA w technologii gorącego powietrza oraz czarnej podczerwieni.

Oferujemy naprawy laptopów Apple w przypadku zalania, uszkodzeń mechanicznych ( jak zbita matryca, wyłamane zawiasy) oraz elektronicznych (gdy laptop nie działa, zawiesza się). Ponadto w naszej ofercie znajdziesz: Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków oraz problemów systemowych.

Dołożymy wszystkich możliwych sił i wiedzy aby każdy problem  rozwiązać jak najszybciej.

W naszej ofercie znajdziesz również części zamienne jak matryce, ekrany dotykowe, zasilacze, baterie, palmresty, klawiatury.

Tags: serwis apple, serwis laptopów apple, serwis komputerów apple

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.