ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Packard Bell - Naprawy płyt głównych, wycena za darmo

Jeśli Twój laptop zawiesza się, nie włącza, wyłącza się samoczynnie, przegrzewa, został zalany, klawiatura nie działa prawidłowo, ma zbitą matrycę lub  coś innego sprawia, że potrzebujesz pomocy - Przyjdź na bezpłatną wycenę. 

Przekażemy Twojego laptopa technikowi, aby dokładnie sprawdził co się dzieje i  oszacował koszty naprawy. U nas nie musisz dwa razy przyjeżdżać. Wycenę robimy od ręki.

Twój czas jest bardzo ważny, więc, jako jedna z niewielu firm, wprowadziliśmy ekspresową i całkowicie darmową wycenę napraw laptopów. Ponadto nic nie zapłacisz do czasu, aż naprawimy Twojego laptopa. Pracujemy zawsze na efekt.

Dzięki specjalizacji w naprawach laptopów Packard Bell oraz dostępie układów BGA naprawiamy płyty główne do elementu ze skutecznością sięgającą 90%. Jest to dobra alternatywa ponieważ autoryzowany serwis Packard Bell nie sprzedaje takich części.

Płyta główna jest jedną z najdroższych części Twojego Laptopa. Większość serwisów nie posiada odpowiedniej wiedzy i specjalistycznych urządzeń więc jedyne co mogą zaoferować to wymiana płyty głównej.

Wyposażyliśmy nasz serwis Packard Bell w profesjonalny sprzęt firmy WELLER i PACE do lutowania układów BGA i QFP. Dzięki temu naprawy są szybkie, a reklamacje stanowią mniej niż 5%.

Tags: serwis packard bell, Serwis packard bell Warszawa

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.