ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Serwis Packard Bell - Naprawy płyt głównych, wycena za darmo

Jeśli Twój laptop zawiesza się, nie włącza, wyłącza się samoczynnie, przegrzewa, został zalany, klawiatura nie działa prawidłowo, ma zbitą matrycę lub  coś innego sprawia, że potrzebujesz pomocy - Przyjdź na bezpłatną wycenę. 

Przekażemy Twojego laptopa technikowi, aby dokładnie sprawdził co się dzieje i  oszacował koszty naprawy. U nas nie musisz dwa razy przyjeżdżać. Wycenę robimy od ręki.

Twój czas jest bardzo ważny, więc, jako jedna z niewielu firm, wprowadziliśmy ekspresową i całkowicie darmową wycenę napraw laptopów. Ponadto nic nie zapłacisz do czasu, aż naprawimy Twojego laptopa. Pracujemy zawsze na efekt.

Dzięki specjalizacji w naprawach laptopów Packard Bell oraz dostępie układów BGA naprawiamy płyty główne do elementu ze skutecznością sięgającą 90%. Jest to dobra alternatywa ponieważ autoryzowany serwis Packard Bell nie sprzedaje takich części.

Płyta główna jest jedną z najdroższych części Twojego Laptopa. Większość serwisów nie posiada odpowiedniej wiedzy i specjalistycznych urządzeń więc jedyne co mogą zaoferować to wymiana płyty głównej.

Wyposażyliśmy nasz serwis Packard Bell w profesjonalny sprzęt firmy WELLER i PACE do lutowania układów BGA i QFP. Dzięki temu naprawy są szybkie, a reklamacje stanowią mniej niż 5%.

Tags: serwis packard bell, Serwis packard bell Warszawa

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.