ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Bezpłatna wycena każdej naprawy


Jeśli Twój laptop przestał działać i:

- Chcesz szybko dowiedzieć się co się zepsuło oraz poznać jakie będą koszty naprawy.
- Chcesz mieć pewność, że usługa będzie wykonana na markowym i profesjonalnym sprzęcie przez wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów.
- Chcesz aby naprawa była wykonana szybko i w konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy Cię do nas już dziś.

Wykonamy dla Ciebie wycenę mniej niż w 15 minut, a naprawę postaramy się wykonać maksymalnie kilka dni (Średni czas naprawy 3 do 4 dni).

Jako jedna z niewielu firm posiadamy na własnym magazynie : Układy scalone BGA, klawiatury, matryce, Inwertery, dyski, pamięci, napędy oraz inne części zamienne. Dodatkowo jako jedna z kilku firm w Polsce posiadamy profesjonalny sprzęt firmy Weller i PAce do lutowania układów BGA.

Staramy się skrócić czas naprawy laptopów do minimum.
 

PRZYJDŹ DO NAS. POMOŻEMY CI JESZCZE DZIŚ

 

 

Czekamy na Ciebie od 10 do 18 w Centrum Napraw Laptopów: Warszawa na ul. Opaczewskiej 43/8 . Serwis laptopów kontakt i dojazd

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.