ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Nowy Windows 10 już po premierze

Nowy Windows 10 miał zacząć zastępować windows 7 i windows 8 od 29 lipca. Niestety nie jest to aktualizacja jak wszystkie poprzednie. Nie można windowsa 10 "ściągnąć" i zainstalować.

 

Aktualizację dostaną na początku Ci, którzy "zarezerwowali" sobie Windowsa 10 dzięki ikonie w zasobniku. Wprawne oko zaawansowanego użytkownika może zauważyć, że na jego dysku zostały zaimplementowane nowe pliki instalacyjne "dziesiątki". Pojawia się nowy folder $windows~BT. Ogólnie rzecz biorąc systemy 7 i 8.1 czekają na pliki, które mają być ostatnim elementem upgrade. Teoretycznie te ostatnie pliki powinny pojawić się na komputerach pierwszych rezerwujących już od 29 lipca. Bo zebraniu wszystkich potrzebnych plików instalator zezwoli na aktualizację. Tak więc po pojawieniu się foldera $windows~BT, należy poczekać finalną wersję instalatora od Microsofu.

Windows 10 po miesiącach intensywnych testów przez Microsoft i partnerów OEM wydaje się być  dobrze dopracowanym systemem i spełnieniem obietnic producenta.  Nalzeży zaznaczyć w tym miejscu, że Microsoft zapowiada, że Windows 10 jest ostatnim windowsem. Nie będzie nowych wersji, więc cała nadzieja w tym, że będzie najlepszym i najbardziej dopracowanym.  Dziesiątka ma być po prostu aktualizowana po wsze czasy. Tu należy zauważyć różnice między Windows 10 Home i Windows 10 Pro. Użytkownicy windowsa w wersji Home nie będą mieli wpływu na procesy aktualizacji. Użytkownicy wersji PRO będą mogli odkładać aktualizacje w czasie ( do 8 miesięcy).

Warto też zaznaczyć , że Microsoft podał listę urządzeń mobilnych , na których będzie pracował windows 10 mobile.

Znalazły się na niej następujące modele serii Lumia: 430, 435, 532, 535, 540, 640, 640 XL, 735, 830 i 930

 

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.