ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Nowy telewizor Samsunga JU7500

Samsung wprowadza na rynek nowy zakrzywiony telewizor UHD Ultra High Definition 4K o rozdzielczości 3840 x 2160 - JU7500.

Urządzenie imponuje szczegółami obrazu (dzięki zastosowaniu technologii PurColor, Auto Depth Enhancer, Peak Illuminator czy UHD Dimming) które sprawiają, że krystalicznie czysty obraz będzie cechował się niezwykłym kontrastem, głębią i wiarygodnie odwzorowanymi kolorami.

 

Telewizory JU7500 posiadają także wbudowany algorytm pozwalający na skalowanie obrazu o niższej rozdzielczości do jakości zbliżonej do UHD. Kształt ekranu nie jest przypadkowy. Technologia wykonania ekranu Curved wpływa na niesamowite wrażenia podczas oglądania – niweluje zniekształcenia obrazu oraz daje szersze pole widzenia w poziomie, dzięki zastosowanemu najlepszemu promieniowi zakrzywienia.

Wygodę obsługi ma poprawiać proste i intuicyjne menu systemu operacyjnego w kształcie belki Tizen. Dzięki niemu znacznie prostszy staje się dostęp do poszczególnych treści – ulubione aplikacje czy gry można przykleić do belki znajdującej się na dole ekranu. Znana już platforma Smart Hub działa w nowej wersji bardzo szybko dzięki czterordzeniowemu procesorowi. Nowe możliwości Smart TV to między innymi nieznana, ale bardzo przydatna funkcja Briefing on TV.

 Ułatwia i uprzyjemnia ona użytkownikowi rozpoczęcie dnia. Zaraz po usłyszeniu alarmu w smartfonie, -Telewizor uruchomi się  i wyświetli wybrany przez nas kanał telewizyjny wraz przydatnymi o poranku informacjami. Na życzenie pokaże godzinę, pogodę oraz kalendarz z przypomnieniami na dany dzień.

System Tizen jeszcze bardziej uprości parowanie z urządzeniami przenośnymi oraz wymianę treści. Dzięki temu możemy oglądać filmy z tabletu na ekranie telewizora lub odwrotnie na tablecie oglądać telewizję.

Specyfikacja techniczna Samsung JU7500 wg producenta:

   - Przekątna ekranu: 48/55/65/78"

  -  Zakrzywiony ekran : 4200 R

  -  Rozdzielczość: 3840 x 2160

  -  Technologie poprawy obrazu: UHD Upscaling, UHD Dimming, Mega Contrast, Precision Black,   PurColor, Peak Illuminator, Auto Depth Enhancer, konwerter 3D, Digital Clean View

  -  PQI Samsung: 1400

 -   Smart TV - TIZEN

 -   Technologia 3D

  -  2x Tuner TV DVB-T2/C/S2, CI+ (1.3), analogowy

  -  Łączność:- 4x HDMI, 3x USB, 1x YPbPr, 1x kompozytowe, 1x LAN, 1x jack, 1x audio optyczne, 1x RF, 1x RS-232C, 1x MHL

  -  Łączność bezprzewodowa: WiFi (IEEE 802.11ac)

  -  Częstotliwość odświeżania: 900 Hz

  -  Dźwięk: Dolby Digital Plus, DTS Studio Sound, DTS Premium Sound 5.1 / głośniki: 40 W

  -  Pozostałe funkcje: sterowanie głosowe, sterowanie gestami, rozpoznawanie twarzy

  -  Klasa : A+

Warto przeczytać

Jaki Dysk SSD wybrać do laptopa?

Wybór dysku SSD do laptopa to dobre rozwiązanie. Warto w ten sposób poprawić wydajność naszego komputera. Na rynku pojawiło się wiele nowych modeli dysków i producentów, którzy wcześniej nie zajmowali się produkcją dysków SSD.

Windows 7 - koniec wsparcia - co robić?

Użytkownicy znanego i lubianego windowsa 7 otrzymali w ostatnich dniach komunikat o zakończeniu wsparcia. Od 14 stycznia 2020r.  producent tego systemu zaprzestał wsparcia systemu i uaktualnień tego oprogramowania Windows 7.

Mac OS numer 10.11 o nazwie El Capitan

Od października 2015 dostępny jest już najnowszy system operacyjny Mac OS X. Nowa wersja Mac OS ma numer 10.11 i nazwę El Capitan. System jest oparty na poprzedniej platformie (Yosemite) i ma przynieść poprawę wydajności.
W nowym systemie użytkownicy znajdą kilka zmian w wyglądzie. Apple ulepszyło zarządzanie oknami w swoim interfejsie, usprawnione zostały również wbudowane aplikacje oraz wyszukiwarka Spotlight.

Ładowarki bezprzewodowe Qi


Ładowarki bezprzewodowe do smartfonów na rynku są stosunkowo od niedawna. Ładowanie baterii tą metodą jest bardzo wygodne. Niestety w ten typ ładowanie wyposażona jest zaledwie kilkanaście modeli telefonów. Żeby technologia stała się popularna w dalszy rozwój muszą włączyć się czołowi gracze na rynku telekomunikacyjnym.

Dyski do Backupu Archiwizacji danych

Zauważyłeś pewnie ostatnio, że twoja kopia zapasowa w chmurze zajmuje coraz więcej miejsca. Wszyscy kolekcjonują tam zdjęcia, muzykę, filmy Po prostu potrzebujesz już lokalnego urządzenia na backup swoich danych.

Rewolucja w portach USB

Zapowiada się nowa rewolucja związana z technologią USB. Dotyczyć ma oczywiście zasilania. Dokładna specyfikacja USB Power Delivery, czyli w skrócie PD USB została wydana prawie dwa lata temu. Jednakże urządzenia zaprojektowane mające spełniać podane normy mają się pojawić jeszcze w 2014 roku. Teraz nie będzie to tylko przesyłanie danych, ale również energii. Aktualnie typowy port USB zapewnia nam moc o wartości 10 watów, co jest bardzo małym wynikiem. Nowe urządzenia mają przekazywać ich aż 100!

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.