ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

Usuwanie hasła z Biosu, systemu, dysku

Czasem zdarza się że laptop sam się zablokuje lub zapomnimy hasła. Często łączenie z założeniem hasła na Bios zakłada się ono również na dysku twardym, co uniemożliwia dostęp do danych nawet po wyjęciu dysku z laptopa lub komputera.

Czytaj dalej

Naprawa płyt głownych

naprawa płyt głównych

Płyta główna w laptopie to najdroższy i najważniejszy element. Za jej pośrednictwem wymieniane są sygnały ze wszystkimi elementami laptopa. Sprawne działanie płyty głównej jest najważniejszym aspektem pracy laptopa.

Czytaj dalej

Matryce do laptopów i ekrany do tabletów

Matryca to bardzo delikatna część każdego laptopa. Dzięki bezpośredniemu importowi oraz kontaktom z producentami ekranów, posiadamy możliwość wymiany matrycy w niemal każdym dostępnym na rynku laptopie.

Czytaj dalej

Usuwanie wirusów komputerowych

Używanie komputera to nie tylko praca, rozrywka i komunikacja. Z roku na rok rosną zagrożenia związane z bezpieczeństwem a powodowane są najczęściej przez wirusy komputerowe. Wiele z niech wykorzystuje nasze komputery do rozsyłania spamu, ale są też takie które zagrażają naszym danym.

Czytaj dalej

Wymiana zawiasów i obudów w laptopach

zawiasy do laptopów

Zawiasy w laptopie są jedną z bardziej awaryjnych części. Wielokrotne otwieranie i zamykanie klapy matrycy sprawia, że z upływem czasu zacierają się i w konsekwencji pękają. Często dochodzi również do wtórnych uszkodzeń związanych z długotrwałym używaniem zatartych lub wyłamanych zawiasów. Należą do nich:

Czytaj dalej

Czyszczenie/Konserwacja układu chłodzenia w laptopie

układ chłodzenia laptopa

Coraz częściej nasz serwis laptopów otrzymuje pytania dotyczące czyszczenia i konserwacji układu chłodzenia w komputerach przenośnych (laptopach). Czy jest to wynikiem coraz większej świadomości użytkowników – Pewnie tak. Każdy z nas wymienił już przynajmniej kilka laptopów. Coraz większa wydajność powoduje, że laptopy coraz bardziej się grzeją. Ponieważ stosowane w laptopach układy elektroniczne nie lubią pracy w wysokiej temperaturze, należy utrzymywać układ chłodzenia w nienagannym stanie, aby nadmiar ciepła odprowadzić na zewnątrz urządzenia. 

Czytaj dalej

Naprawa laptopów po zalaniu

Urządzenia elektroniczne są mało odporne na pracę w wilgotnym środowisku. Zalanie laptopa wodą, piwem, winem, sokiem czy inną cieczą  w 98% spowoduje uszkodzenie klawiatury oraz płyty głównej.

Co zrobić żeby zniwelować skutki zalania.

Czytaj dalej

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Kazimierzowska 22

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
  • Sobota: 10:00 do 14:00

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.