Home Samsung

 Serwis Samsung - Płyty główne, matryce, klawiatury zasilacze - Wycena za darmo. Naprawa laptopów, tabletów, smart-fonów


 

Laptopy są dla większości z nas nieodzownym elementem życia codziennego. Używamy ich do pracy, rozrywki i kontaktów, przechowujemy niezliczone ilości danych, które dla wielu użytkowników stanowią dużą wartość. Awaria laptopa to wydarzenie, które każdego z nas potrafi przyprawić o niepotrzebne emocje.

Do naszego pogwarancyjnego serwisu laptopów samsung najczęściej przychodzą klienci z następującymi objawami: Laptop nie działa, wyłącza się samoczynnie,  przegrzewa, zawiesza, został zalany lub ze zbitą matrycą. Większość usterek jakie naprawiamy to problemy z uszkodzonymi płytami głównymi. Kolejną dość sporą grupę tworzą uszkodzone dyski twarde.

Jeśli w Twoim laptopie coś cię niepokoi - Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy. Nasi technicy w kilka chwil sprawdzą jaki jest problem i przekażemy Ci wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o naprawie.

 


 

W odróżnieniu od Autoryzowanego serwisu samsung oraz wielu małych serwisów komputerowych, naprawiamy płyty główne do elementu. Wymiana płyty głównej to ostateczność ponieważ jest znacznie droższa od naprawy.

Firma Samsung jest jednym z największych producentów elektroniki na użytek domowy oraz układów scalonych i urządzeń przemysłowych. To potężne przedsiębiorstwo jest jednym z kilku wyznaczających trendy na rynku IT. Poziom innowacyjności jest niezwykły, a z każdym rokiem postęp technologiczny jest jeszcze większy i szybszy. Taka sytuacja sprawia, że nasi technicy muszą wciąż nadążać za nowinkami i stale się uczyć. Prowadzimy pogwarancyjny serwis Samsung od kilku lat. Naprawiamy laptopy, komputery, tablety i smartfony tej firmy. 

Na użytek serwisu laptopów Samsung prowadzimy własny magazyn części zamiennych: W tym matryc, klawiatur, zasilaczy i układów scalonych.

Aby ograniczyć do minimum czas naprawy wyposażyliśmy serwis laptopów samsung w najwyższej klasy urządzenia do lutowania układów BGA, SMD i QFP oraz specjalistyczny sprzęt diagnostyczny 


Przyjdź do nas na bezpłatną wycenę naprawy.

Reklama Reklama Reklama

Tu znajdziesz najczęściej zgłaszane awarie w laptopach Samsung

 

KONTAKT

Naprawa laptopów

02-572 Warszawa

Ul. Kazimierzowska 22

350m Metro Racławicka

tel 22 392 86 72


Szukaj

SONDA

Ile kilometrów z PRACY lub DOMU możesz dojechać do serwisu
 
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

KOSZTY NAPRAW

Cena naprawy zależy od wielu czynników. Główne to:

  • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
  • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie. 

Zapraszamy na bezpłatną wycenę