ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ NAPRAWY

naprawa laptopów tabletów komputerów smartfonów

Naprawiamy komputery przenośne, laptopy, netbooki, tablety renomowanych firm jak: Apple, Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Lenovo, Fujitsu, Siemens, Sony Vaio, Samsung, Packard Bell, MSI, i innych. Prowadzimy również serwis komputerów przemysłowych i medycznych. Jeśli masz problem z innym urządzeniem i nie możesz znaleźć dobrego serwisu, spytaj nas - postaramy się pomóc.

Nasz serwis laptopów otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9 do 18 oraz w Soboty 10 do 14, w Warszawie  przy ul. Opaczewskiej 43/8. Dojedziesz do nas komunikacją jak i samochodem z Ursynowa, Centrum, Bielan,  Żoliborza, Ursusa, Mokotowa oraz innymi środkami komunikacji i samochodem z Piaseczna, Wilanowa Pruszkowa, Grodziska i innych dzielnic Warszawy.

Naprawa laptopów dla większości klientów kojarzy się z wymianą poszczególnych podzespołów. Np W przypadku zbitej matrycy czy uszkodzonej klawiatury faktycznie tak jest. Jeśli chodzi o uszkodzoną płytę główną sytuacja jest zupełnie inna.

Producenci laptopów skoncentrowali się na rozwijaniu technologi i sprzedaży. W okresie gwarancji zapewniają wsparcie dla swoich klientów, ale zaraz po jakakolwiek naprawa w autoryzowanym serwisie laptopów staje się nie opłacalna. Producentom nie zależy na trwałości sprzętu oraz na tym aby go naprawiać ponieważ wtedy nie ma sprzedaży.

Bezpłatna wycena tyczy się tylko naprawy laptopów i odzyskiwania danych z dysków, pendrive i kart pamięci, naprawy tabletów, telefonów. W przypadku napraw komputerów stacjonarnych koszt wyceny to 100 zł netto (123 zł z VAT). Opłata jest pobierana w przypadku braku zgody na naprawę. Jeśli klient zaakceptuje koszt naprawy komputera opłata jest rozliczna w cenie usługi.

Naprawa komputerów przenośnych, stacjonarnych i przemysłowych jest naszą specjalizacją od 1997 roku. Inwestujemy w wiedzę i naukę bardzo dużo czasu, aby nasz serwis komputerowy stale osiągał wysoką skuteczność napraw i był na bieżąco z najnowszymi technologiami. Poza nielicznymi przypadkami zapłacisz u nas tylko jeśli naprawimy twój laptop, komputer lub odzyskamy dane. Aby uzupełnić naszą ofertę napraw zbudowaliśmy i od wielu lat prowadzimy jedno z najnowocześniejszych laboratoriów odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków Seagate, WD, Toshiba, HGST dysków przenośnych oraz dysków SSD ADATA, KINGSTON, SANDISK, OCZ, PATRIOT, INTEL i innych nośników.

Usługi naszego serwisu laptopów

 • Naprawy laptopów po zalaniu
 • Naprawy płyt głównych w przypadku uszkodzeń elektronicznych
 • Instalacje systemów operacyjnych
 • Czyszczenie i konserwacje układów chłodzenia (szczególnie zalecaną gdy laptop się przegrzewa zawiesza lub wyłącza)
 • Wymianę uszkodzonych dysków twardych i odzyskiwanie danych
 • Wymianę uszkodzonych matryc oraz naprawę w przypadku uszkodzeń elektronicznych
 • Klawiatury, zasilacze, baterie i inne części do laptopów
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku, z laptopa po upadku.
 • Inną  pomoc - Jeśli masz jakikolwiek problem z laptopem - POMOŻEMY


Tags: serwis laptopów, naprawa laptopów

Kontakt

Centrum Napraw Laptopów, Warszawa ul. Opaczewska 43/8

więcej na stronie kontakt.

Godziny otwarcia

Potrzebujesz pomocy: 22 392 86 72

 • Poniedziałek-Piątek: 9:00 do 18:00
 • Sobota: 10-14 Zapraszamy na Opaczewską 43/8 z uszkodzonym laptopem.

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Koszty napraw

 Cena naprawy laptopa lub tabletu zależy od wielu czynników. Główne to:

 • Koszt zakupu i dostawy części zamiennych
 • Koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.